Przeżyj niezapomnianą
przygodę

#virtualReality

Odkryj odległe miejsca
nie wyjeżdżając z Olsztyna

Sala VR

Wirtualna rzeczywistość pozwala na eksplorację nieznanych miejsc, a także przeżywanie emocjonujących przygód. W kosmicznie oświetlonej sali VR oderwiecie się od codzienności –  dlatego jest to również idealne miejsce do zorganizowania urodzin czy imprezy firmowej, które przecież z zasady powinny być pełne atrakcji!

Sala VR wyposażona jest w komfortowe sofy i stoły, dlatego bez problemu zorganizujecie u nas przyjęcie z gwarancją świetnej zabawy aż do końca imprezy.

Znajdziecie tutaj 4 specjalnie przygotowane stanowiska, z najnowszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem VR oraz aż 11 grami.

  #CENNIK

1 STANOWISKO 45 ZŁ / 30 MIN.
2 STANOWISKA 80 ZŁ /30 MIN.
3 STANOWISKA 105 ZŁ/ 30 MIN.
4 STANOWISKA 120ZŁ/ 30 MIN.

NASZA OFERTA

Atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

bar

2 Bary z bogatą ofertą

Game Bar

Miłośnicy tradycyjnych barowych gier będą zachwyceni, bo na 1p. znajdą bilard, darty, flipery i wyścigówki oraz codziennie od 16:00 otwarty nasz drugi bar.

Prywatne karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

Beat Saber

Gracze walczą na miecze świetlne

Eleven Assassin VR

strzelanie z łuku i obrona miasta przed orkami

Rec Room

 Daje możliwość okrywania mnóstwa pokoi gier i wydarzeń m.in. laser tag, escape room, quest, czy Rec Royal.

Sports Scramble

Gracze mogą spróbować swoich sił w takich sportach jak golf, koszykówka, hokej, tenis, kręgle czy baseball.

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading