Zorganizuj wymarzone urodziny w uwielbianym przez dzieci miejscu

Jeśli stoi przed Tobą wyzwanie, jakim jest organizacja urodzin dziecka w Olsztynie, nie mogłeś lepiej trafić!

Świetne tematyczne sale, moc atrakcji, rozrywki oraz doskonale przygotowane zaplecze gastronomiczne gwarantują świetną zabawę na długie godziny i gwarancję, że mali goście nie wrócą do domu znudzeni. 

Gwarancja dobrej zabawy oraz świetnych wspomnień

Podczas imprezy dzieci mogą:

  • w podziale na drużyny stoczyć emocjonującą bitwę na Arenie Laser TAG,
  • przeżyć niezapomniane przygody eksplorując nieznane światy i wykonywać wspólne misje z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości w naszej sali VR,
  • grać na naszych ultranowoczesnych automatach biletowych (w zależności od wybranego pakietu urodzinowego, każdy gość otrzymuje od 5 do aż 16 żetonów do wykorzystania na dowolne gry).
Wybrana sala na wyłączność lub wydzielona loża

Dzieci bardziej niż dorośli potrzebują poczucia bezpieczeństwa i kameralnej atmosfery, by puścić wodze fantazji i bawić się bez skrępowania. Rozumiemy ich potrzeby, dlatego do dyspozycji solenizanta i jego gości proponujemy salę na wyłączność lub wydzieloną lożę, dzięki czemu dzieci będą czuły się swobodnie.

Przekąski i napoje bez limitu?

W każdym pakiecie jest mnóstwo przekąsek słonych i słodkich oraz soki i woda bez limitu. Jeśli potrzebują Państwo zmian np. przekąski bez cukru lub inne wykluczenia (alergie i nietolerancje) prosimy o taka informację przy rezerwacji.

Spotkanie zapoznawcze 🙂

Zanim zdecydujecie się na powierzenie nam organizacji najważniejszej imprezy Waszego dziecka, zapraszamy na spotkanie, podczas którego pokażemy nasze sale (będziecie mogli wybrać tę odpowiednią) oraz pokażemy wszystkie nasze atrakcje.

Wystrzałowe dekoracje w cenie ????

Zadbamy również o nastrój imprezy urodzinowej! Nasi pracownicy przygotują estetyczne dekoracje, które będą cieszyły oko gości, jak również uzupełnią i ożywią kadry zdjęć z urodzin – tak by były fantastyczną pamiątką z tego dnia 🙂

NASZA OFERTA

Atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

bar

2 Bary z bogatą ofertą

Game Bar

Miłośnicy tradycyjnych barowych gier będą zachwyceni, bo na 1p. znajdą bilard, darty, flipery i wyścigówki oraz codziennie od 16:00 otwarty nasz drugi bar.

Prywatne karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

#alePakiety urodzinowe

Pakiety, z uwagi na ich obniżoną cenę, są dostępne dla grup od min.8 uczestników. Przy organizacji mniejszych imprez, proponujemy wybór atrakcji wg cennika. Rezerwacja loży, zastawa urodzinowa oraz kartonikowe zaproszenia dla Gości są bezpłatne. 
Urodziny trwają 2,5 godz.

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Zaplanujmy najbardziej zebrzaste urodziny Twojego dziecka!

Ewelina Kardacz

504 010 547

Wypełnij formularz, który pozwoli nam poznać szczegóły dotyczące planowanej imprezy i przygotować dla Ciebie odpowiednią ofertę

Wybrany pakiet:

Zgody RODO

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading