Karaoke ????️ w Olsztynie

#TheVoiceOfZebra

Śpiewaj,
ile sił w płucach

Sala VIP z karaoke

Miłośnicy muzyki, śpiewania, rywalizacji i dobrej zabawy pokochają naszą zebrzastą salę karaoke! Może w niej przebywać aż do 25 osób, co gwarantuje udaną zabawę. 

Idealny pomysł
na integrację

Nic tak nie zbliża ludzi, jak wspólna zabawa, a jeśli jeszcze gra muzyka, to mamy prawdziwą kumulację szczęścia! Zatem rozważając wybór miejsca na imprezę lub spotkanie – na przykład firmowe lub klasowe – warto przemyśleć wspólne śpiewanie w Centrum Rozrywki AleZebra – Olsztyn.

karaoke

#CENNIK

99zł/ 1 godz./ do 25 os.

druga godzina 79zł/ do 25 os.

każda kolejna 39zł/ do 25 os.

15zł/ 1 os./ mniejsze grupy

Nie tylko śpiewaniem
człowiek żyje

Pomiędzy występami zapraszamy do skorzystania z naszego bistro & baru. Pyszna pizza, różnorodne menu oraz bogata oferta alkoholi z pewnością umilą wspólny czas podczas sesji karaoke. A jak Wasze gardła będą potrzebowały odpoczynku, możecie ruszyć całą armią do laserowej walki na naszym zamku, pograć na automatach, w bilard lub zatopić się w wirtualnej rzeczywistości na sali VR! 

 

NASZA PEŁNA OFERTA 

Catering, bar i atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

bar

2 Bary z bogatą ofertą

Game Bar

Miłośnicy tradycyjnych barowych gier będą zachwyceni, bo na 1p. znajdą bilard, darty, flipery i wyścigówki oraz codziennie od 16:00 otwarty nasz drugi bar.

Prywatne karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading