Wspólna zabawa to najwyższy poziom integracji


Buduj świetne relacje wewnątrz firmy organizując eventy firmowe bogate w doświadczenia i współpracę. Wybierając miejsce na imprezę firmową w Olsztynie zwróć uwagę, czy oprócz jedzenia i alkoholu będzie możliwość zorganizowania czasu w zabawny i zajmujący sposób. Na każdej imprezie przychodzi taki moment, gdy zwyczajnie kończą się tematy. Warto mieć wtedy alternatywę, by goście nie zapamiętali ze spotkania momentów, gdy nerwowo spoglądali na zegarek, wyczekując chwili, w której wypada wyjść.

Gwarancja dobrej zabawy
oraz świetnych wspomnień

Podzielcie się na drużyny i stoczcie bitwę na Arenie Laser TAG, eksplorujcie światy i wykonujcie wspólne misje z wykorzystaniem Virtual Reality, zorganizujcie turniej w bilard (ciekawe, co będzie nagrodą? Może… wolny poniedziałek?) albo sprawdźcie, kto w firmie ma najlepszy głos podczas sesji karaoke w Sali VIP – będzie wiadomo, kto nagra gwiazdkowe śpiewane życzenia dla Klientów 😉

 

Wybrana sala na wyłączność

Poczujcie się swobodnie, bawcie i rozmawiajcie bez skrępowania. Decydując się na organizację imprezy integracyjnej w AleZebrze, macie komfort sali na wyłączność.

Open bar

Do Waszej dyspozycji są wszystkie trunki z naszego baru bez limitu – wszystko w cenie przez całą imprezę.

Spotkanie degustacyjne + testy naszych atrakcji

Zanim zdecydujecie się na powierzenie nam organizacji Waszej imprezy, zapraszamy na spotkanie, podczas którego pokażemy Wam nasze sale (będziecie mogli wybrać tę odpowiednią) oraz zaprosimy do degustacji proponowanych dań i przekąsek. A na koniec przetestujemy nasze atrakcje, byście mieli pewność, że cała ekipa będzie bawiła się wyśmienicie aż do ostatniej minuty.

Wiele wariantów menu do wyboru

Jeśli chodzi o menu, dajemy naszym Klientom wachlarz możliwości. Przedstawimy kilka sprawdzonych wariantów menu, jednak zrealizujemy każde, nawet najbardziej wymagające zamówienie. Nasi kucharze są do Państwa dyspozycji. 

NASZA OFERTA

Atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

bar

2 Bary z bogatą ofertą

Game Bar

Miłośnicy tradycyjnych barowych gier będą zachwyceni, bo na 1p. znajdą bilard, darty, flipery i wyścigówki oraz codziennie od 16:00 otwarty nasz drugi bar.

Prywatne karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

#alePakiety dla dorosłych

Przygotowaliśmy dla Państwa 4 różne pakiety atrakcji idealne do integracji i zabawy podczas imprez firmowych, wieczorów kawalerskich i panieńskich, urodzin czy spotkań ze znajomymi w większym gronie.

Do każdego pakietu mogą Państwo dobrać pakiet open baru, założyć ustaloną kwotę do wykorzystania dla uczestników w barze lub zamówić konkretne pozycje z menu dla swojej grupy- wybór należy do Państwa.

 

#Lekki
open bar

169 zł za osobę, 2,5 godz.
bez limitu:

kawa/herbata

soki/ napoje gaz./woda

piwa z nalewaka

piwa bezalko.

butelkowane wino/prosecco

nachosy z sosem

popcorn

krakersy z hummusem orzeszki/ paluchy chlebowe

#Mocny
open bar

199 zł za osobę, 2,5 godz.
bez limitu:

kawa/herbata

soki/ napoje gaz./woda

wódka/ whiskey

piwa z nalewaka

piwa bezalko.

butelkowane wino/prosecco

nachosy z sosem

popcorn

krakersy z hummusem orzeszki/ paluchy chlebowe

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Zaplanujmy najbardziej szalony wieczór w historii Twojej firmy!

Organizacja imprez:

tel. 511 043 600

imprezy@alezebra.pl

Wypełnij formularz, który pozwoli nam poznać szczegóły dotyczące planowanej imprezy i przygotować dla Ciebie odpowiednią ofertę

Atrakcje dla gości

Zgody RODO

3 + 4 =

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading