Bilard Olsztyn AleZebra

#BilliardLovers ❤

AleeeeZebrzasty bilard!

 

Dobra zabawa nie może się obyć bez klasycznej gry w bilard. W otoczeniu niezwykłych gości zerkających ze ścian, znajduje się pełnowymiarowy stół do gry.

… a ponieważ najciekawsze rozgrywki potrafią trwać długo, tak zwycięzca jak i przegrany z pewnością zgłodnieje. W takiej sytuacji zapraszamy do naszego bistro i baru – zimne piwko lub drink z palemką (tylko nie w nadmiarze!) z pewnością doda grze nieco dynamiki 😉

???? Nie ma rezerwacji, kto pierwszy ten lepszy!

 

Bilard w AleZebra

2 stoły do gry:

  • działają automatycznie
  • koszt – 3 żetonów (koszt ok 5-7 zł)
  • nie prowadzimy rezerwacji stolików
  • gra trwa do końca pojedynczej rozgrywki.

Zapraszamy!

  #aleCeny!

bilard / 1 gra 3 żetonów od 9 zł

NASZA OFERTA

Bistro, bar i atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

PIzzeria

W naszym Centrum Rozrywki prowadzimy bistro, gdzie wypiekamy dla Państwa świeżo przygotowane 40cm pizze!

bar

Tym, którzy lubią posiedzieć przy dobrym piwie, drinku czy lampce wina, powinna przypaść do gustu bogata oferta naszego baru.

bilard

Miłośnicy bilarda z pewnością docenią możliwość rozegrania kilku rund bilarda na żywo. 

Prywatne karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading