Bilard Olsztyn AleZebra

#BilliardLovers ❤

AleeeeZebrzasty bilard!

 

Dobra zabawa nie może się obyć bez klasycznej gry w bilard. W otoczeniu niezwykłych gości zerkających ze ścian, znajduje się pełnowymiarowy stół do gry.

… a ponieważ najciekawsze rozgrywki potrafią trwać długo, tak zwycięzca jak i przegrany z pewnością zgłodnieje. W takiej sytuacji zapraszamy do naszego bistro i baru – zimne piwko lub drink z palemką (tylko nie w nadmiarze!) z pewnością doda grze nieco dynamiki 😉

???? Nie ma rezerwacji, kto pierwszy ten lepszy!

 

Bilard w AleZebra

2 stoły do gry:

  • działają automatycznie
  • koszt – 3 żetonów (koszt ok 5-7 zł)
  • nie prowadzimy rezerwacji stolików
  • gra trwa do końca pojedynczej rozgrywki.

Zapraszamy!

  #aleCeny!

bilard / 1 gra 3 żetonów od 9 zł

NASZA OFERTA

Bistro, bar i atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

bistro & bar

W naszym Centrum Rozrywki prowadzimy restaurację. Oferujemy przede wszystkim pyszną pizzę, dania ciepłe, oraz przekąski idealne podczas gier i zabaw.

bar

Tym, którzy lubią posiedzieć przy dobrym piwie, drinku czy lampce wina, powinna przypaść do gustu bogata oferta naszego baru.

bilard

Miłośnicy bilarda z pewnością docenią możliwość rozegrania kilku rund bilarda na żywo. 

karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading