Game Bar AleZebra

#BilliardLovers ❤

AleeeeZebrzasty Game Bar!

 

Dobra zabawa nie może się obyć bez klasycznych barowych gier. W otoczeniu niezwykłych gości zerkających ze ścian, wygodnych kanap i dużych stolików, znajdują się:

  • 2 stoły do bilarda
  • 2 interaktywne Darty
  • 3 interaktywne Flipery- z opcją rywalizacji i automatycznego zliczania wyników w aplikacji – pobierz aplikację
  • 2 stanowiska wyścigówek do pełnej emocji rywalizacji

… a ponieważ najciekawsze rozgrywki potrafią trwać długo, tak zwycięzca jak i przegrany z pewnością będzie spragniony. W takiej sytuacji zapraszamy do baru, który codziennie od 16:00 serwuje pyszne drinki, piwo, shoty ale też pyszne nachosy z salsą lub sosem serowym czy świeży popcorn.

 

 

Bilard w AleZebra

2 stoły do gry:

  • działają automatycznie
  • koszt – 3 żetonów (koszt ok 5-7 zł)
  • nie prowadzimy rezerwacji stolików
  • gra trwa do końca pojedynczej rozgrywki.

Zapraszamy!

  #aleCeny!

bilard / 1 gra 3 żetonów od 9 zł

NASZA OFERTA

Bistro, bar i atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

bar

Tym, którzy lubią posiedzieć przy dobrym piwie, drinku czy lampce wina, powinna przypaść do gustu bogata oferta naszego baru.

Game Bar

Miłośnicy tradycyjnych barowych gier będą zachwyceni, bo na 1p. znajdą bilard, darty, flipery i wyścigówki oraz codziennie od 16:00 otwarty nasz drugi bar.

Prywatne karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading