Najlepsza rozrywka

w Olsztynie

Automaty biletowe #arcadeGames

Świetna zabawa w każdym wieku

Ale Zebra to wyjątkowe miejsce na mapie Olsztyna: nie może więc u nas zabraknąć wyjątkowych atrakcji! Sercem Zebry są uwielbiane przez naszych gości automaty biletowe.

W strefie jest mnóstwo maszyn, a na tak świetnej zabawie czas upływa bardzo szybko! Nie zauważycie, jak uzbieracie mnóstwo ticketów, które po ekscytującej grze będziecie mogli wymienić na odlotowe nagrody w naszym zebrzastym sklepiku.

Od 1.01.2023 wprowadziliśmy system kartowy, a dzięki niemu:

1. W samoobsługowym kiosku lub w recepcji kupujesz kartę z wybraną ilością kredytów.

2. Włączasz dowolną grę przykładając kartę do czytnika na wybranym automacie.

3. Wygrane e-Bilety są zapisywane na Twojej karcie zaraz po zakończeniu gry.

4. Kredyty i e-Bilety są bezterminowe. W każdej chwili możesz wykorzystywać ich dowolną liczbę.

5. Na karcie zapisuje się cała historia Twoich gier!

6. Dzięki kartom nie gubicie żetonów, ticketów i paragonów. Możecie tez odebrać nagrodę za dowolną liczę e-biletów w dowolnym czasie, zostawiając sobie resztę „na karcie”!

#CENNIK

3 kredyty 12 zł 4 zł / 1szt.
6 kredyty 20 zł 3,33 / 1szt.
16 kredyty 50 zł 3,12 / 1szt.
34 kredyty 100 zł 2,94 / 1szt.

NASZA OFERTA

Atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

bar

Tym, którzy lubią posiedzieć przy dobrym piwie, drinku czy lampce wina, powinna przypaść do gustu bogata oferta naszego baru.

Game Bar

Miłośnicy tradycyjnych barowych gier będą zachwyceni, bo na 1p. znajdą bilard, darty, flipery i wyścigówki oraz codziennie od 16:00 otwarty nasz drugi bar.

Prywatne karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

Najnowocześniejsza w Polsce #strefaGier | Co tu znajdziesz?

 

  • mnóstwo stanowisk z różnymi najnowszymi grami – ciągle wymieniamy maszyny, więc nie ma opcji na to, że Was zanudzimy 🙂
  • strefę gier wideo
  • strefę gier sportowych
  • strefę gier biletowych
  • wielką streę nagród, gdzie jest 200 pozycji gadżetów: już od 20 biletów!


    Ceny gier wynoszą od 2,95 zł za grę (najpierw należy zakupić żetony)

Sklep z nagrodami

Blisko 200 pozycji 

Znacznie powiększyliśmy nasz asortyment: dzięki temu masz olbrzymi wybór, od małych gadżetów (już za 20 punktów), po prawdziwe repliki filmowe z Harrego Pottera czy Batmana.

Co tu znajdziesz?

LADA
Gadżety od 20 do 300 ticketów kilkadziesiąt pozycji takich jak: 

gluty, gniotki, mystery boxy, słodycze z USA, gadgety i wiele innych

ŚCIANA PLUSZAKÓW
Tylko oryginalne i wyjątkowe pozycje od DEAD POOL-a, przez bohaterów Rick& Morty po Avengersów i Psi Patrol. Od małych 20 cm, po wielkie metrowe.

GABLOTY –  z gadżetami dla dorosłych, grami rodzinnymi, elektroniką, kreatywnymi zabawkami po gry sportowe.

REPLIKI – od replik różdżek Harrego Pottera po filmową replikę maski Batmana

Gadgety filmowe – kubki i plakaty

FAQ - jak to działa?

Jak to działa? 

1. Kupujemy żetony w specjalnym automatycznej rozmieniarce.

2. Podchodzimy i wrzucamy odpowiednią ilość żetonów. 

3. Po grze drukują się bilety.

4. Na koniec zabawy należy zliczyć wszystkie bilety w Ticket Eater.

5. Wybrane nagrody możemy odebrać w każdej chwili: dziś lub za rok!

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading