Najlepsza rozrywka

w Olsztynie

Automaty biletowe #arcadeGames

Świetna zabawa w każdym wieku

Ale Zebra to wyjątkowe miejsce na mapie Olsztyna: nie może więc u nas zabraknąć wyjątkowych atrakcji! Sercem Zebry są uwielbiane przez naszych gości automaty biletowe.

W strefie jest mnóstwo maszyn, a na tak świetnej zabawie czas upływa bardzo szybko! Nie zauważycie, jak uzbieracie mnóstwo ticketów, które po ekscytującej grze będziecie mogli wymienić na odlotowe nagrody w naszym zebrzastym sklepiku.

Od 1.01.2023 wprowadziliśmy system kartowy, a dzięki niemu:

1. W samoobsługowym kiosku lub w recepcji kupujesz kartę z wybraną ilością kredytów.

2. Włączasz dowolną grę przykładając kartę do czytnika na wybranym automacie.

3. Wygrane e-Bilety są zapisywane na Twojej karcie zaraz po zakończeniu gry.

4. Kredyty i e-Bilety są bezterminowe. W każdej chwili możesz wykorzystywać ich dowolną liczbę.

5. Na karcie zapisuje się cała historia Twoich gier!

6. Dzięki kartom nie gubicie żetonów, ticketów i paragonów. Możecie tez odebrać nagrodę za dowolną liczę e-biletów w dowolnym czasie, zostawiając sobie resztę „na karcie”!

#CENNIK

3 kredyty 12 zł 4 zł / 1szt.
6 kredyty 20 zł 3,33 / 1szt.
16 kredyty 50 zł 3,12 / 1szt.
34 kredyty 100 zł 2,94 / 1szt.

NASZA OFERTA

Atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

bar

2 Bary z bogatą ofertą

Game Bar

Miłośnicy tradycyjnych barowych gier będą zachwyceni, bo na 1p. znajdą bilard, darty, flipery i wyścigówki oraz codziennie od 16:00 otwarty nasz drugi bar.

Prywatne karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

Najnowocześniejsza w Polsce #strefaGier | Co tu znajdziesz?

 

  • mnóstwo stanowisk z różnymi najnowszymi grami – ciągle wymieniamy maszyny, więc nie ma opcji na to, że Was zanudzimy 🙂
  • strefę gier wideo
  • strefę gier sportowych
  • strefę gier biletowych
  • wielką streę nagród, gdzie jest 200 pozycji gadżetów: już od 20 biletów!


    Ceny gier wynoszą od 2,95 zł za grę (najpierw należy zakupić żetony)

Sklep z nagrodami

Blisko 200 pozycji 

Znacznie powiększyliśmy nasz asortyment: dzięki temu masz olbrzymi wybór, od małych gadżetów (już za 20 punktów), po prawdziwe repliki filmowe z Harrego Pottera czy Batmana.

Co tu znajdziesz?

LADA
Gadżety od 20 do 300 ticketów kilkadziesiąt pozycji takich jak: 

gluty, gniotki, mystery boxy, słodycze z USA, gadgety i wiele innych

ŚCIANA PLUSZAKÓW
Tylko oryginalne i wyjątkowe pozycje od DEAD POOL-a, przez bohaterów Rick& Morty po Avengersów i Psi Patrol. Od małych 20 cm, po wielkie metrowe.

GABLOTY –  z gadżetami dla dorosłych, grami rodzinnymi, elektroniką, kreatywnymi zabawkami po gry sportowe.

REPLIKI – od replik różdżek Harrego Pottera po filmową replikę maski Batmana

Gadgety filmowe – kubki i plakaty

FAQ - jak to działa?

Jak to działa? 

1. Kupujemy żetony w specjalnym automatycznej rozmieniarce.

2. Podchodzimy i wrzucamy odpowiednią ilość żetonów. 

3. Po grze drukują się bilety.

4. Na koniec zabawy należy zliczyć wszystkie bilety w Ticket Eater.

5. Wybrane nagrody możemy odebrać w każdej chwili: dziś lub za rok!

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading