ALE KARAOKE!

W każdy piątek o 20:00

Ale Zebra to wyjątkowe miejsce na mapie Olsztyna, nie może więc u nas zabraknąć wyjątkowych atrakcji.

Miłośnicy muzyki, śpiewania, rywalizacji i dobrej zabawy pokochają nasze piątkowe spotkania karaoke, bo nic tak nie zbliża ludzi, jak wspólna zabawa, a jeśli jeszcze gra muzyka, to mamy combo szczęścia! Zatem jeśli nie macie planów na piątkowy wieczór, idealnym rozwiązaniem będzie wspólne śpiewanie w Ale Zebrze.

 

SUPER INFO!

Na wszystkich uczestników czekają wyjątkowe nagrody i atrakcyjne promocje na barze

Nie tylko śpiewaniem człowiek żyje

Pomiędzy występami zapraszamy do skorzystania z naszego bistro & baru. Pyszna pizza, różnorodne menu oraz bogata oferta alkoholi z pewnością umilą wspólny czas podczas sesji karaoke. A jak Wasze gardła będą potrzebowały odpoczynku, możecie ruszyć całą armią do laserowej walki na naszym zamku, pograć na automatach, w bilard lub zatopić się w wirtualnej rzeczywistości na sali VR!

 

NASZA PEŁNA OFERTA 

Catering, bar i atrakcje, które sprawią, że zapomnicie o nudzie!

bar

Tym, którzy lubią posiedzieć przy dobrym piwie, drinku czy lampce wina, powinna przypaść do gustu bogata oferta naszego baru.

Game Bar

Miłośnicy tradycyjnych barowych gier będą zachwyceni, bo na 1p. znajdą bilard, darty, flipery i wyścigówki oraz codziennie od 16:00 otwarty nasz drugi bar.

Prywatne karaoke

Jeśli lubicie sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja - sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 25 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 10 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Skontaktuj się z nami

ul. Stare Miasto 8

10-027 Olsztyn

RECEPCJA:

504 010 547
olsztyn@alezebra.pl

 

 

Dowodząca Stadem

Ewelina Kardacz

500 254 080

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek
12:00 - 21 00
Sobota - Niedziela
10:00 - 21:00

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading