Zorganizuj wymarzone urodziny w uwielbianym przez dzieci miejscu

Jeśli stoi przed Tobą wyzwanie, jakim jest organizacja urodzin dziecka w Olsztynie, nie mogłeś lepiej trafić!

Świetne tematyczne sale, moc atrakcji, rozrywki oraz doskonale przygotowane zaplecze gastronomiczne gwarantują świetną zabawę na długie godziny i gwarancję, że mali goście nie wrócą do domu znudzeni. 

Gwarancja dobrej zabawy oraz świetnych wspomnień

Podczas imprezy dzieci mogą:

  • w podziale na drużyny stoczyć emocjonującą bitwę na Arenie Laser TAG,
  • przeżyć niezapomniane przygody eksplorując nieznane światy i wykonywać wspólne misje z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości w naszej sali VR,
  • grać na naszych ultranowoczesnych automatach biletowych (w zależności od wybranego pakietu urodzinowego, każdy gość otrzymuje od 10 do aż 30 żetonów do wykorzystania na dowolne gry).

 

Wybrana sala na wyłączność lub wydzielona loża

Dzieci bardziej niż dorośli potrzebują poczucia bezpieczeństwa i kameralnej atmosfery, by puścić wodze fantazji i bawić się bez skrępowania. Rozumiemy ich potrzeby, dlatego do dyspozycji solenizanta i jego gości proponujemy salę na wyłączność lub wydzieloną lożę, dzięki czemu dzieci będą czuły się swobodnie.

Open pizza ???? i napoje bez limitu

W zależności od wybranego pakietu, dla dzieci oferujemy pizzę i napoje bez limitu przez cały czas trwania imprezy. Na specjalne życzenie, nasz kucharz może przygotować ustalone wcześniej potrawy lub przekąski.

Spotkanie degustacyjne + testy naszych atrakcji

Zanim zdecydujecie się na powierzenie nam organizacji najważniejszej imprezy Waszego dziecka, zapraszamy na spotkanie, podczas którego pokażemy nasze sale (będziecie mogli wybrać tę odpowiednią) oraz zaprosimy do degustacji proponowanych dań i przekąsek. A na koniec zaprosimy solenizanta do przetestowania atrakcji, byście mieli pewność, że cała ekipa będzie bawiła się wyśmienicie aż do ostatniej minuty!

Wystrzałowe dekoracje w cenie ????

Zadbamy również o nastrój imprezy urodzinowej! Nasi pracownicy przygotują estetyczne dekoracje, które będą cieszyły oko gości, jak również uzupełnią i ożywią kadry zdjęć z urodzin – tak by były fantastyczną pamiątką z tego dnia 🙂

Świetna zabawa do samego końca imprezy

Inne lokale 23%
AleZebra Olsztyn 100%

Zabawa połączona z aktywnie spędzonym czasem

Inne lokale 30%
AleZebra Olsztyn 100%

Mnóstwo atrakcji, które nie pozwolą na nudę

Inne lokale 26%
AleZebra Olsztyn 100%

Możliwość zamówienia jedzenia na miejscu

Inne lokale 48%
AleZebra Olsztyn 100%

OFERTA 

Catering, bar i atrakcje, które sprawią, że goście nie będą znudzeni nawet przez chwilę!

gastronomia

W naszym Centrum Rozrywki prowadzimy restaurację. Naszą specjalnością jest wyśmienita pizza.  Wspólnie opracujemy menu na Twoją imprezę i uwzględnimy specjalne wymagania, np. wegetarian.

bar

Tym, którzy lubią celebrować specjalne okazje przy dobrym piwie, drinku czy lampce wina, powinna przypaść do gustu bogata oferta naszego baru.

bilard

Miłośnicy bilarda z pewnością docenią możliwość rozegrania kilku rund bilarda na żywo. 

karaoke

Jeśli Twoi goście lubią sobie pośpiewać, to właśnie nadarza się okazja – sala VIP oferuje świetną zabawę przy karaoke dla nawet 20 osób.

gry arcade

Powrót do przeszłości i podróż w przyszłość w jednym miejscu! Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, które zapewnią Wam całe godziny świetnej zabawy i emocjonujących wyzwań.

paintball laserowy

Jesteście gotowi zmierzyć się w tej bitwie? Załóżcie osprzęt i do boju! Bitwę odbędziecie na naszej arenie stylizowanej na olsztyński Zamek. W tym samym czasie na arenie może przebywać max. 12 osób.

sala vr

Kosmicznie oświetlona sala VR zaprasza do przeżycia niesamowitej przygody w wirtualnej rzeczywistości! Eksplorujcie miejsca i doskonalcie umiejętności władania mieczem, posługiwania się bronią, gry w tenisa, hokeja i wiele innych.

#alePakiety urodzinowe

Pakiety obejmują organizację urodzin od min. 8 osób. Poniżej tej liczby obowiązuje standardowy cennik.

ZORGANIZUJ URODZINY W DNIACH PONIEDZIAŁEK – CZWARTEK ZE ZNIŻKĄ  -10% 

Opinie naszych Klientów

"W Centrum Rozrywki AleZebra organizowaliśmy we wrześniu 2020 r.  kameralne spotkanie integracyjne dla pracowników. Zależało nam na jak najbardziej "luźnym" klimacie i możliwości wspólnej zabawy, ponieważ większość gości się nie znała. Współzawodnictwo w pojedynkach na Zamku LaserTAG przełamało lody i po drugiej rozgrywce wszyscy rozmawiali, jakby znali się od lat! Jedzenie oraz obsługa były wyśmienite, jednak integracja była naszym nadrzędnym celem i dzięki wspólnej zabawie udało się go osiągnąć :)"

Magdalena

"Organizacja urodzin jedenastolatka zafascynowanego grami i filmami science-fiction już z założenia jest wyzwaniem samym w sobie. Z pomocą przyszła nam koleżanka, która wpada czasem do Zebry na bilard i karaoke 🙂 pokazała ulotkę Młodemu i wtedy pierwszy raz od dawna widzieliśmy, żeby był na coś  "w realu" tak nakręcony 😀 pani Manager zaprosiła nas na spotkanie, na którym mogliśmy przetestować wszystkie atrakcje i nie było wątpliwości, że właśnie tutaj urodziny się odbędą. Dzieciaki szalały do ostatnich chwil. Gorąco polecamy!"

Patrycja i Kamil

"W Zebrze dane mi było organizować wieczór kawalerski dla przyjaciela. To dla mnie ważny gość, któremu wiele zawdzięczam, dlatego chciałem, by wszystko było dopięte na ostatni guzik i żebyśmy wszyscy bawili się bez zbędnych problemów, jakie często zdarzają się podczas takich imprez. Jeśli chodzi o ten lokal, naprawdę nie mam zastrzeżeń - począwszy od przygotowań wszystko przebiegło gładko, obsługa na medal, jedzenie i drinki super. A my, faceci, jak to dzieci 😉 wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Od tego wieczoru często wpadamy na drinka i bilard."

Tomasz

Zaplanujmy najbardziej zebrzaste urodziny Twojego dziecka!

Ewelina Kardacz

500 254 080

Wypełnij formularz, który pozwoli nam poznać szczegóły dotyczące planowanej imprezy i przygotować dla Ciebie odpowiednią ofertę

Wybrany pakiet:

Zgody RODO

9 + 12 =

Front Title

+

Back Title

99

Divi Torque
Gradient Heading