Rezerwacje


Za pomocą systemu rezerwacji on-line, łatwo i szybko dokonasz rezerwacji już dziś!

Jak rezerwować:

Mini Golf - rezerwacja nie jest konieczna, ale jeśli chcesz mieć 100% pewności zadzwoń 512 711 722
Strefa gier - rezerwacja nie jest konieczna
Laser Tag, Escape Room i pakiety - dokonaj rezerwacji według poniższych wskazówek
(Gry nie muszą następować po sobie. Pomiędzy grami można zrobić przerwę na odpoczynek lub inne atrakcje. Wejścia na arenę odbywają się co 20 minut.)

Krok po kroku:

1. Wybierz datę, godzinę, liczbę graczy i kliknij rezerwuj.
2. Wybierz kolejne godziny wejść (powtórz krok pierwszy).
3. WAŻNE! Sprawdź czy otrzymałeś maila potwierdzającego.
( Podanie nieprawdziwych danych skutkować będzie anulowaniem rezerwacji.)

Jak zarezerwować PAKIET:

Pakiet Laser Tag ( 3 x laser tag + 5 żetonów) :
1. Wybierz trzy gry w jednym dniu w trzech różnych godzinach.
Pakiet Mini Golf ( 1 x mini golf, 2 x laser tag + 5 żetonów) :
1. Wybierz dwie gry laser tag w jednym dniu w dwóch różnych godzinach.
2. Mini golfa nie trzeba rezerwować, na miejscu będzie przypisany do pakietu.
Pakiet Escape Room ( Escape Room + Laser Tag lub Mini Golf + 5 żetonów) :
1. Wybierz odpowiednią godzinę i pokój escape room.
2. Jeżeli decydujesz się na laser tag wybierz odpowiednią godzinę z rezerwacji
( ważne rezerwacja escape room jest na 60 min )REZERWACJA LASER TAGREZERWACJA ESCAPE ROOM

Stary Cyrk 

Wpadliście na trop cyrku widmo, któremu rzekomo przewodził szalony klaun. Nie w każdą część tej historii wierzycie, ale marzycie o odkryciu i udowodnieniu istnienia tego miejsca. Dzięki pomocy przyjaciół, w końcu udaje Wam się odnaleźć zaginione miejsce. Gdy tylko przekroczycie próg areny i przyzwyczaicie wzrok do półmroku zauważacie, że w miejscu wejścia są teraz zamknięte wrota. W tle słyszycie dźwięk szyderczego śmiechu i brzęk ciągniętych łańcuchów. Jeżeli szybko nie odnajdziecie drogi ucieczki klaun z pewnością was dopadnie. Odnalezienie cyrku może okazać się pułapką.

Poziom trudności: 4/5

DOKONAJ REZERWACJI !

 

Korona króla

Umarł Król, niech żyje Król! Sir Gregor, zwany Górą, nigdy nie szczycił się dobrą opinią, ale teraz sprawił, że jego mordercze poczynania są na ustach wszystkich! Zabił króla, przepędził radę i sam zawiaduje siedmioma królestwami. Musicie połączyć siły wszystkich rodów i przejąć władzę! Tylko królewski miecz pozwoli Wam usunąć z tronu tego tyrana! Jednak pamiętajcie, działacie w drużynie, ale król może być tylko jeden…

Poziom trudności: 4/5

DOKONAJ REZERWACJI !

Wyspa VooDoo

Brawo! Wygraliście wycieczkę na Haiti. Ku waszemu zdziwieniu samolot kończy swój lot na pasie małej wyspy w środku dżungli. Po opuszczeniu pokładu, jeden z podróżnych zaczyna krzyczeć po czym wybucha obryzgując Was zieloną mazią. Stary mężczyzna, który siedział z tyłu samolotu opowiada historię o klątwie voodoo oraz, że waszą jedyną możliwością jest podróż w głąb dżungli i poszukiwanie pomocy u szamana. Co najgorsze, kapitan poinformował Was o tym, że nie wpuści nikogo kto jest zarażony. Macie godzinę by znaleźć antidotum i powrót do samolotu. Chyba, że resztę życia wolicie spędzić jako bezmózgie ZOMBIE!

Poziom trudności: 5/5

DOKONAJ REZERWACJI !

Więzienie

Krótkie jest życie seryjnych morderców, zwłaszcza, gdy trafiło się do celi śmierci, a dzień egzekucji jest coraz bliżej. Nigdy nie sądziliście, że w pace poznacie swoich najlepszych przyjaciół. Wasze rozmyślania o przemijaniu zostają przerwane przez dźwięk więziennej syreny. Po chwili w radiowęźle słyszycie głos naczelnika informujący was, że bunt jest bezcelowy oraz, że jest to stan chwilowy, gdyż za godzinę przybędzie wsparcie jednostek specjalnych. Wybuch we wschodnim skrzydle przerywa przekaz. Wiecie, że jest to jedyna szansa by wraz z nowo poznanymi przyjaciółmi zasmakować wolności.

Poziom trudności: 5/5

DOKONAJ REZERWACJI !